2013 Audi A3

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

İlk olarak, sürücü odaklı hazırlanan orta konsoldaki kolay ulaşılabilir düğmeler hemen dikkatleri çekiyor. Bununla beraber, el yazısı tanıma ve kesin bir tıklama için geliştirilen yeni touchpad akabinde büyük bir topuz tarafından kontrol edilebilen yeni MMI sistemi ayrıca deri kaplı direksiyon simidi, dairesel hava delikleri, zarif ince şerit, alüminyum kaplamalar ve yedi-inç ekranı ile yeni bilgi-eğlence sistemi, gelecek nesil Audi A3’ün iç mekân karakterini ortaya çıkarıyor.Alman mühendisliğinin Silikon Vadisi ile tanışması olarak değerlendirilen Audi-Nvidia ortaklığının bir ürünü olan yeni “modüler bilgi-eğlence platformu” 1.2 GHz hızında çift çekirdekli Tegra 2 işlemci alt yapısını kullanıyor. Diğer taraftan, aracın internet, navigasyon ve telefon fonksiyonlarını yönetecek olan MMX (Multi-Media eXtension) sistemi de programa dâhil edilmiş.

Yakın bir gelecekte üretilmesi planlanan 1,4 GHz hızında çalışan dört çekirdekli yeni Tegra 3 işlemci pazara sunulduğunda bütün sistemin tekrar güncelleneceği söyleniyor.

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

2013 Audi A3, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki Opel Meriva 2011 başlıklı konumuzda araba sahibinden kullanım yorumları, araba sahiplerinden kullanım detayları ve araba yorumları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.