Chevrolet Cruze

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)

Chevrolet Cruze

2011 yılında Cruze 124 beygire yükseltilen 1.6 16V yepyeni benzinli motoruyla Chevrolet Cruze, sportif tasarım çizgilerini daha da ön plana çıkartan Design Edition modelini pazara sundu.

Güçlendirilmiş 124 beygirlik yeni 1.6 motoru ve sportif çizgilerini ön plana taşıyan özel “Cruze Design Edition” modeli satışa sunuldu. 17” alaşımlı jantlar, spor gövde kiti, mavi-siyah kombineli özel döşeme ve arka spoyler’in özel bir paket olarak sunulduğu Design Edition serisinde bu özellikler sadece Ocak ayına özgü 1.100TL özel lansman fiyatıyla sunuluyor… Ayrıca yine Ocak ayında Cruze satın alan müşterilere “Cruise control” hediye ediliyor.Chevrolet Cruze, coupe tarzı sedan tasarımı, tüm donanım seviyelerinde standart sunulan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), sekiz hava yastığı ve kaliteli iç mekân malzemeleriyle sınıfının en iddialı modellerinden biri olma konumunu koruyor.

Cruze’da elektronik iklim kontrollü klima, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön ve arka camlar, Aux-in girişi, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, uzaktan kumandalı merkezi kilit, ve altı hoparlör ekipmanları donanım seviyesine göre sunulmaktadır.

Chevrolet Cruze’un 1.6 motorda beygir gücü 124 beygire yükselirken, 100 kilometrede ortalama yakıt tüketimi 6,5 lt seviyesine gelerek onu sınıfının en ekonomik araçlarından birisi yapıyor.

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (3 votes cast)

Chevrolet Cruze, 9.0 out of 10 based on 3 ratings

Bir önceki Opel Meriva 2011 başlıklı konumuzda araba sahibinden kullanım yorumları, araba sahiplerinden kullanım detayları ve araba yorumları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.