Renault Megane Hb

Yeni Megane HB 2011
VN:D [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Yeni Megane HB 2011

Yeni Renault Mégane Hatchback ile üstün yol tutuş özelliği, sürüş keyfinin hizmetindedir ve ilk virajlardan itibaren kendini hissettirir. Tepkileri net direksiyonu ile yeni nesil şasisinin sunduğu denge tüm yol koşullarında kendini belli eder. Kontrol, tamamen sizde olacak. Benzinli veya dizel motor seçeneklerinin her birinden en yüksek verimi almanız için tasarlandı.

Zaman ilerledikçe, hayat değişiyor, teknoloji gelişiyor… Daha da önemlisi biz değişiyoruz. Tercihlerimiz, zevklerimiz, hayata bakışımız… Hayat denen heyecan verici ve sürprizlerle dolu bu yolculukta, Yeni Mégane Hatchback’in sürücü koltuğunda olmak, geleceğe doğru, onunla yol almak isteyeceksiniz. Çünkü vaadettiği huzur, güven ve keyif, sizin bu uzun yolculukta %100 rahat etmeniz için…

Renault, Yeni Mégane Hatchback ile güvenlik konusundaki mükemmellik yaklaşımını bir üst seviyeye taşıdı. Zorlu koşullarda otomobilin hakimiyeti, özellikle kaygan zeminlerde maksimum etkinlik için virajda savrulma kontrolü CSV ile birleştirilen yörünge kontrolü ESP ile optimum seviyeye ulaştı. Geceleri, Bi-Xenon farlar daha geniş ışık huzmesiyle yol koşullarını ve daha uzağı görmenizi sağlıyor.

Yeni Megane HB Almak İstiyorum

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (2 votes cast)
Renault Megane Hb, 6.5 out of 10 based on 2 ratings

Bir önceki Opel Meriva 2011 başlıklı konumuzda araba sahibinden kullanım yorumları, araba sahiplerinden kullanım detayları ve araba yorumları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

One Response to Renault Megane Hb

 1. saaki diyor ki:

  Arkadaşlar renault marka bir araç kullancısı olarak müşteri memnuniyetine verdikleri değerden dolayı asla kendi akrabam ve arkadaşlarım dahil hiç kimseye bu marka bir araba satın almasını tavsiye etmem ama bu rabaya bakacak olursak görüntü itibarıyla fena değil.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>