Tamam mıyız Filminde Çalan Şarkı

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Tamam mıyız Film Müziği

Çağan Irmak’ın senarist ve yönetmenliğinde vizyona giren Tamam mıyız? filmi ; Çağan Irmak denince akla ilk gelen, Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları filmlerinde size geçirilen ve de sizi daha doğrusu kalbinizi bir ucundan  yakalayan film tadında. Çağan Irmak bunu hep yapıyor dedirten Tamam mıyız filmi, Çağan Irmak’ın diğer filmlerinde olduğu gibi filmin konusu sizle direk ilgisi olsa da olmasa da eğer insansanız , eğer duygularınız varsa bir anda filmle özdeşleşmemizi sağlıyor.

Tamam mıyız filmi içinde son derece özenle çalışılmış tüm replikler ve sahneler özenle seçilmiş, bunu bir anda kendinizi filmin içinde bulmanızla çok kolay anlayabiliyorsunuz. Yine Tamam mıyız film müziği olarakta çok özel bir isim Sıla ile çalışılmış. Sıla’nın eşşiz yorumu ile Tamam mıyız film müziği ve sözlerini, Tamam mıyız filmi çekim arkası görüntüleri eşliğinde yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tamam mıyız Afiş

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Tamam mıyız Filminde Çalan Şarkı, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki Zengin Kız Fakir Oğlan Azerbaycanlı Doktor Ramin Kim? başlıklı konumuzda dizi yorumları, diziler ve ekonomi haberleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.